Anglo Continental Dil Okulu’ndan %20 İndirim!

anglo-continental-ingiltere-dil-okuluİngiltere’nin köklü kampüs okullarından biri olan Anglo Continental 60 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere Bournemouth’da hizmet vermektedir. Bournemouth İngiltere güney şehirlerinden olup, hem ülkenin en iyi iklimine sahip şehridir, hem de mükemmel görsel güzelliklere sahip bir şehirdir. 13 km boyunca uzanan kesintisiz bir kumsala sahip olan Bournemouth aynı zamanda bahçeler şehri olarak bilinmekte, bir bakıma yeşil ile mavinin buluştuğu bir doğa ile görsel bir şölen sunmaktadır. Aynı zamanda birçok üniversiteye de evsahipliği yapmasından dolayı Bournemouth’a öğrenci şehri demek mümkündür.

Bournemouth şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta yer alan Anglo Continental Dil Okulu, genel İngilizceden iş İngilizcesine, mesleki dil eğitimi programlarından IELTS ve TOEFL gibi uluslararası sınav hazırlık kurslarına kadar bir çok İngilizce dil eğitimi programı sunmaktadır. Genellikle her Pazartesi başlangıç yapılan programlarda haftalık ders sayısı öğrencinin tercihine göre 20-25 veya 30 ders olabilir. Konaklama ihtiyacı olan öğrencilere Bournemouth’un lokal ailelerini veya okula yakın mesafedeki öğrenci yurtlarını da sunan Anglo Continental Bournemouth Dil Okulu, vermiş olduğu yüksek standartlardaki eğitim ve hizmet kalitesine göre şehir içinde bulunan diğer dil okullarına göre uygun maliyetlerdeki fiyatları ile de önemli bir tercih sebebi olmaktadır.

2016 yılının başlamasıyla birlikte Türk öğrencilere özel bir kampanya yapan Anglo Continental bu amaçla Türkiye’den daha fazla öğrenciyi bünyesinde bulundurmayı hedeflemektedir. Bu amaçla yapılan kampanya kapsamında 31 Mart 2016 tarihine kadar kayıt yaptıranlara okul tarafından %20 indirim uygulanmaktadır. Anglo Continental Dil Okulu‘nda eğitim almak veya okul hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler Anglo Continental‘in Türkiye’deki en yetkili acentalarından biri olan Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmek için (212) 227 0 227 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yayınlanan Genel

Bir cevap yazın