Cambridge Dil Okulları

cambrige-dil-okullari-globalyurtdisiegitimCambridge her yıl bir çok milletten öğrenci kabul eden, Oxford gibi İngiltere’nin akademik çalışmalarına devam eden öğrencilerin en yoğun olarak bulunduğu şehirlerden biridir. Köklü ve kaliteli üniversitelere ve dil okullarına sahip bir üniversite şehridir. Yemyeşil doğası, cafeleri, entellektüel ve sakin ortamı ile dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen önemli merkezlerden biridir.

Aynı zamanda adını da aldığı, bölgedeki Cam Nehri ile aynı zamanda turistik bir noktadır. Yıl boyunca Cam Nehri etrafında yürüyüş yapıp bisiklet sürmek, piknik yapmak, sandal gezilerine katılmak, Shakespeare Festivali, Strawberry Fair gibi acıkhava festivallerine katılmak, etkileyici mimarisi ile ortaçağdan kalma Ely Şehri’ni ziyaret etmek eğitiminiz sonrasında kalan boş vakitlerninizde katılabileceğiniz etkinliklerden bazılarıdır.Kış aylarında bile çok ender olarak kar yağan Cambridge, İngiltere’nin en güneşli bölgelerinden biridir.Ulaşım için öğrencilerin ağırlıkla bisiklet kullanmayı tercih ederler.

Kampüs ortamıyla Bell Cambridge, lokasyon olarak hemen yanında Cambridge şehir kütüphanesininde yer aldığı EC English Dil Okulu, şehir merkezine yürüyüş mesafesinde yer alan LSI Cambridge Dil Okulu, Viktorya dönemine ait tarihi atmosferli bir binada eğitim alma fırsatı Studio Cambridge Dil Okulu şehirde yoğun olarak talep gören dil okullarındandır. Size hitap eden en iyi dil okuluna danışmanlarımız eşliğinde kayıt yaptırabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiler için http://www.global-yurtdisiegitim.com/dil-okulu/cambridge-dil-okullari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanan Genel

Bir cevap yazın