Nottingham’da Dil Eğitimi

nottingham-dil-okuluNottingham İngiltere’nin en güzel ve en güvenli şehirlerinden biri olup Londra’ya sadece 2 saat uzaklıkta yer almaktadır. Dünyaca ünlü Notttingham Üniversitesi’ni de bünyesinden bulundurmasından dolayı da ideal bir öğrenci şehri olan Nottingham, İngilizce dil eğitimi için İngiltere’nin güney şehirleri kadar tercih edilmesi gereken bir destinasyondur. Özellikle güney İngiltere’deki Türk öğrenci yoğunluğundan uzak olmak, kuzey İngiltere’deki aksan farklılıklarından da etkilenmemek isteyenler için Nottingham’da İngilizce öğrenmek oldukça cezbedicidir.

Dünyaca ünlü kahraman Robin Hood’un da memleketi olarak bilinen Nottingham’da özellikle ILS English Dil Okulu öğrencilerin en popüler tercihleri arasında yer almakta ve rakipsiz bir dil okulu olarak ön plana çıkmaktadır. ILS English’de sunulan genel İngilizce programları dışında öğrenciler tercihlerine göre IELTS hazırlık eğitimi veya iş İngilizcesi kurslarına da katılım gösterebilirler. ILS Nottingham Dil Okulu konaklama ihtiyacı olan öğrencilerini okula yürüme mesafesindeki yurdunda veya şehrin farklı noktalarında bulunan ailelerin yanların ağırlamaktadır.

ILS Nottinham Dil Okulu hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinmek için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz; http://www.global-yurtdisiegitim.com/dil-okulu/ils-nottingham-dil-okulu

Yayınlanan Genel

Bir cevap yazın