Roma Hamamları Şehri Bath

bath-panoramaİngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında Bath Dil Okulları çok önemli bir alternatiftir. Bath Birleşik Krallık’ın güney batı bölgesinde bulunan kentsel yerleşim alanıdır. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan şehirde Romalılar tarafından kurulmuş olan kaplıcalar yer almaktadır. Bath yumuşak dokusu, görülmesi gereken güzelliklere kapısını ziyaretçilerine açmaktadır. Sarayların ve kalelerin içerisine inşaa edilen hamamlar görülmeye değer güzellikler sunmaktadır. Roma hamamının yanı sıra Bath, doğası, manzarası, tarihi yerleri ile herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Bath’da dil eğitimi alırken gezmek isteyeceğiniz bir çok yer yürüme mesafesindedir. Bath, merkezi olarakta her yere yakın olduğundan ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz şehirlerden biridir. Edebiyat severlerin ise mutlaka gidip görmesi gereken Jane Austen müzesidir. Bunların dışında şehirde gezip görmek isteceğiniz bir çok müze bulunmaktadır. Bath şehri mimarı olarak bozulmamış bir yapıya sahiptir. Ayrıca şehir katedralleri ile de ünlüdür. Görkemli, büyülü Anglikan Katedrali olan Bath Abbey’i ziyaret edebilirsiniz.

Londra’ya 2 saat mesafe uzaklıkta olan Bath İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için doğal yapısı, temiz havası ile güvenli ve samimi bir ortam sunmaktadır. Bath’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en popüler dil okulu Kaplan Bath Dil Okulu ‘dur. Dünyanın en popüler dil okulu zincirlerinden birisi olan Kaplan International Colleges Bath şubesinde her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciye İngilizce dil eğitimi sunmaktadır.

Yayınlanan Genel

Bir cevap yazın