Yurtdışı Eğitim Bristol İngilizce Dil Okulları

Yurtdışı Eğitim, Bristol Dil Okulları
Yurtdışı Eğitim, Bristol Dil Okulları

Yurtdışı Eğitim Bristol İngilizce Dil Okulları

Bristol’de İngiliz Kültürünü yakından tanıyın!

Bristol Londra’ya 1,5 saat mesafesiyle yurtdışı eğitim için İngiltere’yi seçenler için hem merkezi hem de nezih bir seçenek sunar. Bölge daha ağırlıklı olarak İngiliz yerlilerini barındırır. Diğer şehirlere göre daha az Türk öğrenci eğitim alır.

Dünyaca ünlü müzik gruplarının doğduğu yer olan Bristol bir çok kaliteli dil okulu ile de yurtdışı eğitim sektöründe iddaalıdır.

Ayrıca Bristol Havaalanı, 1000 yıllık geçmişiyle Harbour Limanı, Bristol ve West of England Üniversiteleri ile de ticarette çok gelişmiştir . Uluslararası öğrenci nufüsü fazladır.

Bölgeni en iyi dil okullarından bir kaçını sizin için inceledik ;

EC Bristol Dil Okulu

2011 yılı kurukuş tarihli EC Bristol Dil Okulu, şehir merkezinde Queen Square’da yer alır. Merkezi konumunda dolayı yrutdışı eğitim için EC bristol’e kayıt olan öğrenciler Bristol’ün sosyal ve kültürel bütün imkanlarına yakın konumda bulunmaktadır. Toplam da 18 derslik vardır. Öğrencilerin  bilgisayar laboratuvarları ve kütüphanelerde ders çalışma imkanına sahip olduğu okulda İngilizce dil eğitiminin aynı sıra bir çok aktivite ve geziler organize ederler. Öğrencileri aile yanlarında, yurt veya öğrenci evlerinde konaklayabilirler.

BLC Bristol Language Centre Dil Okulu

Bristol Language Centre Dil Okulu 2004 ‘de kurulmuştur. Yine Bristol şehir merkezinde, bir çok mağaza sinema, restaurant ve kafelere yürüme mesafesindedir. Okul British Council ve English UK akreditasyonlarına sahiptir. Yurtdışı eğitim almak için BLC’yi tercih eden öğrenciler birçok İngilizce dil eğitim programına kayıt olabilirler. Öğrenciler okul tarafından sunulan aile yanları ve paylaşımlı öğrenci evlerinde konaklayabilirler.

International House Bristol Dil Okulu

Yurtdışı eğitim sektöründe oldukça iddaalı bir dil okulu zinciri olan IH’nin Bristol‘de 2009 yılında kurulmuştur. Okul tarihi ve nezih bir çevreye sahip Clifton’da bulunur.
Viktorian tarzı bir binada hizmet veren okulda 9 derslik bulunur. Ders dışı zamanlarda Bath, Oxford ve Londra gezileri geziler düzenlenir. IH Bristol Dil Okulu aile aynı konaklama seçeneği sunar. Genel İngilizce Kursları,  IELTS, Cambridge (FCE, CAE), profesyoneller için İngilizce Kursları, İngilzice öğretmenliği, birebir İngilizce okulda bulabileceğiniz programlardır.

Ayrıntılı bilgl almak için Global Yurtdışı Eğitim danışmanlarında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın